menu
static picture

Restauracja włoska DaAntonio

Od kilkunastu lat mamy przyjemność gościć państwa w naszej restauracji. Przytulne i ciepłe wnętrza restauracji stanowią jeden z czynników wspaniałej atmosfery, jaka panuje w DaAntonio.

Specjalizujemy się w kuchni włoskiej. Serwujemy tradycyjne dania włoskie w/g oryginalnej receptury i z oryginalnych produktów włoskich. Będąc naszymi gośćmi możecie państwo zakosztować wspaniałych włoskich: sałat, past, dań mięsnych i potraw z ryb. Możemy pochwalić się dużą ofertą dań z darów morza, których z całą pewnością nie spotkacie w innych restauracjach. Możemy pochwalić się także dużą ofertą wyśmienitych włoskich win i doskonałą kawą

Dzięki temu zdołaliśmy zebrać już duże grono stałych gości, którzy po wizycie w naszej restauracji chętnie do nas wracają i przyprowadzają znajomych, aby odkryć nowe smaki kuchni włoskiej, które dla Nich przygotowujemy.

Poza standardową działalnością restauracji dużym zainteresowaniem wśród naszych gości cieszą się przyjęcia okazjonalne organizowane w naszej restauracji. Mamy duże doświadczenie w organizowaniu wszelakich imprez okolicznościowych. Do państwa dyspozycji zawsze są profesjonalnie przygotowani nasi pracownicy, którzy sprawią, że każde państwa przyjęcie zorganizowane w nasze restauracji będzie niezapomniane. Oferujemy państwu kompleksową obsługę przyjęć weselnych Począwszy od pomocy wybrania rodzaju przyjęcia, organizacji uroczystości, Ustalenia menu, wybrania dekoracji restauracji, do zorganizowania części artystycznej. Każda para młodych w prezencje od naszej cukierni otrzymuje wspaniały tort.
Restauracja włoska DaAntonio
Zapraszamy
 
strona główna o firmie kuchnia włoska menu catering franchising restauracje łódź